انواع موکت تایلی: زیبایی که به چشم می‌خورد

انواع موکت تایلی


موکتهای تایلی، بخش‌های کوچک و بصورت تایلی هستند که مانند کاشی‌ها روی کف قرار می‌گیرند. آن‌ها در اندازه‌ها، رنگ‌ها، الگوها و بافت‌های مختلف هستند و امکانات طراحی بی‌پایانی را ارائه می‌کنند. یکی از مزیت‌های اصلی موکت های تایلی، سهولت نصب و تعویض آن‌ها است. اگر قسمتی از موکت شما آسیب دید، می توانید به سادگی موکتهای آسیب دیده را به جای کل موکت تعویض کنید.

انواع موکت های تایلی

انواع موکت تایلی
انواع موکت تایلی


موکتهای تایلی در هم تنیده با یک لبه منحصر به فرد طراحی شده اند که به هر تایل اجازه می دهد تا به خوبی با دیگر تایلها خود هماهنگ شود. این نوع موکت به راحتی نصب می شود و نیازی به چسب ندارد. آنها برای نصب موقت یا فضاهایی که ممکن است بخواهید به طور مرتب کفپوش را تعویض کنید، عالی هستند.

مرسه تایل تامین کننده موکتهای تایلی اداری هتلی و تجاری از برترین برندهای اروپایی می باشد. برای اطلاع از قیمت موکتهای تایلی با ما تماس بگیرید : 09123261402


همانطور که از نام آن پیداست، موکتهای تایلی خودچسب دارای یک لایه پشتی چسبی هستند. شما به سادگی لایه محافظ را جدا کرده و موکت را به زمین بچسبانید. اینها گزینه بسیار خوبی برای نصب های DIY هستند، اما به خاطر داشته باشید که ممکن است مانند انواع دیگر دوام یا ماندگاری بالایی نداشته باشند.


موکتهای تایلی پوست کنده و چسبان شبیه تایلهای های خود چسب هستند، اما معمولاً دارای چسب قوی تر و موکت ضخیم تر هستند. آنها کمی بادوام تر از کاشی های خود چسب هستند و می توانند ترافیک سنگین تری را تحمل کنند.

انواع موکت تایلی
انواع موکت تایلی


موکتهای تایل با پشت خشک نیاز به چسب جداگانه ای دارند تا در هنگام نصب روی زمین اعمال شود. این نوع موکتهای تایلی سنتی ترین و اغلب بادوام ترین است. آنها انتخاب خوبی برای فضاهای تجاری یا مناطق پرتردد در خانه هستند.


موکتهای تایلی با پشت وینیل به گونه‌ای طراحی شده‌اند که در برابر رطوبت مقاومت کنند و آنها را به انتخابی عالی برای زیرزمین‌ها، حمام‌ها یا سایر مناطقی که رطوبت ممکن است مشکل ساز باشد، تبدیل می‌کند. آنها همچنین بسیار بادوام هستند و می توانند ترافیک سنگین پا را تحمل کنند.

loader-image

انتخاب موکتهای تایل مناسب


هنگام انتخاب موکت های تایلی، فضایی که قرار است در آن نصب شود را در نظر بگیرید. مناطق پرتردد نیاز به موکتهای تایلی بادوام و سنگین دارند، در حالی که فضاهایی که رفت‌وآمد کمتری دارند ممکن است انعطاف‌پذیری بیشتری در طراحی داشته باشند. ظاهری که می‌خواهید به دست آورید، بودجه خود و فرآیند نصب را در نظر بگیرید. با انواع موکتهای تایلی موجود، مطمئناً مناسب فضای خود را پیدا خواهید کرد.

موکت تایلی مرسه تایل
موکت تایلی مرسه تایل

موکت های تایلی دنیایی از امکانات را برای نیازهای کفپوش شما ارائه می دهند. آنها همه کاره هستند، نصب آسان، و در طیف گسترده ای از سبک ها و مواد موجود هستند. چه به دنبال راهی سریع و آسان برای به روز رسانی اتاق نشیمن خود باشید یا به یک راه حل کفپوش بادوام برای دفتر خود نیاز داشته باشید، یک موکت تایلی در آنجا وجود دارد که برای شما عالی است.

احتمالا این مطالب را هم دوست دارید:

Tags:

No responses yet

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *